Onze tips & aanraders —
- Geniet van een luxe verblijf in New York in 11 Howard 5*, een trots lid van Design Hotels™ met een Scandinavische stijl
- Eiken vloeren en zachte natuurlijke bamboekleden vormen een aanvulling op de op maat gemaakte meubels en verlichting, exclusief ontworpen voor het hotel door Signe Bindslev Henriksen & Peter Bundgaard Rützou
- En ook... Geniet van een bevoorrechte locatie in trendy SoHo, zodat u niet ver hoeft te reizen om het beste dat New York te bieden heeft te ontdekken!
Certificaat van uitmuntendheid
Welkom in... New York —
Bent u meer te vinden voor een middagje shop-till-you-drop? Dan kunt u kiezen tussen kleurrijke boetiekjes, verrassende tweedehandswinkels, designshops en spectaculaire winkelcentra. Rust vindt u in één van de vele parken en natuurlijk is New York ook een paradijs voor foodies met duizenden restaurants, food trucks en cafés waar u smaken van alle hoeken van de wereld proeft.
I want to be a part of it, New York, New York!
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Uw 5* hotel —
De Taiwanese kunstenaar Katie Yang maakte keramische muursculpturen voor de 221 gastenkamers en plaatste deze zelf in de verschillende ruimtes. Schilder en beeldhouwer Dan Attoe voegde een mixed-media kunstwerk met neon en animatie toe die aan het plafond boven de grote trap is gemonteerd.
Foto's van de Japanse fotograaf Hiroshi Sugimoto sieren de bibliotheek en tonen het bereik van kleuren en effecten waarvoor zijn werk bekend is. De Engelse kunstenaar en modeontwerper Holly Fowler schilderde met de hand twee muurschilderingen op zijde. Tot slot, hangend aan het hoge plafond van de lobby, is er een mobiele telefoon van de beroemde Amerikaanse beeldhouwer Alexander Calder.
Uw kamer
Uw nachten in de Big Apple brengt u door in een Howard Guest Kamer.
De kamers hebben lichte eikenhouten vloeren, op maat gemaakte meubels en hoge plafonds, evenals natuurlijke bamboe karpetten, dubbel geweven wollen bedspreien en keramische muursculpturen van de Taiwanese kunstenaar Katie Yang. De badkamers zijn gevuld met biologische badproducten en afgewerkt in marmer en messing.
Leun achterover in uw luie stoel terwijl u de uitstapjes van de volgende dag inplant, zap door de entertainmentkanalen op uw 48-inch flatscreen-tv of leg u neer op het zachte oversized bed. Dit is uw thuis weg van huis.







Uw pension en restaurants
Maak een culinaire wereldreis in de verschillende wijken en restaurants van deze wereldstad. Om u de kans te geven de heerlijke gastronomie in alle vrijheid te ontdekken, hebben we geen pension inbegrepen in deze aanbieding.
Als het gaat om eten, bent u in New York op de juiste plek. Het hotel beschikt over een restaurant met een Franse touch en is opgezet in samenwerking met de wereldberoemde restaurateur Stephan Starr. Soho is een geweldige keuze voor iedereen die van restaurants en lekker eten houdt!