Onze tips & aanraders —
- Vlakbij Central Park!
- Inrichting is gedaan door de beroemde Philippe Starck
- Genieten van het uitzicht vanaf het dakterras
Welkom...in New York —
U verblijft op manhattan voor een onvergetelijke reis naar de stad waar alle culturen samenkomen, waar alles mogelijk is en waar alles groter lijkt dan thuis.
Bezoek het Vrijheidsbeeld, het one World Trade Center of één van de andere stadsdelen: The Bronx, Brooklyn, Queens of Staten Island.
Are you ready?
Uw 4* hotel —
Het hotel beschikt over een moderne brasserie, een Engelse tuin en ligt op enkele stappen van Central Park.
Uw kamer
U verblijft in een Superior Kamer van ongeveer 16m².
De kamers zijn exotisch ingericht en zullen voor een aangenaam verblijf zorgen.
Detail: de lampen naast het bed zijn ontworpen door Nick Veasey, een beroemde Engelse fotograaf gespecialiseerd in röntgenstralen.
Maximale capaciteit van de kamers:
Eenpersoonskamer: maximaal 1 persoon
Tweepersoonskamer: maximaal 2 personen
Mits beschikbaar op het moment van reserveren.Verblijf in een eenpersoonskamer mogelijk met supplement.
De oppervlakte van de kamer staat het niet toe om extra bedden toe te voegen.
Boekingen met een hoger aantal deelnemers (inclusief baby) kunnen niet worden bevestigd.
Uw pension & restaurants ter plaatse
Deze aanbieding is exclusief maaltijden.
Het restaurant Hudson Common serveert lokale bieren, traditionele Amerikaanse gerechten en 's avonds treden er DJ's op.
Niet te missen evenementen!
46e editie van de Marathon van New York
Zondag 1 november 2015
Maar liefst 50.000 mensen doen elk jaar mee!