Onze tips & aanraders —
- Ontdek de schoonheid van India dankzij deze prachtige kleurrijke rondreis
- Volg een yoga inwijding in Rishikesh en ontspan tijdens twee Ayurvedische massages
- Inclusief bezoeken onder leiding van een Engelstalige gids
- En ook..volg kooklessen en verwen uw smaakpapillen met authentieke smaken
Nieuw Voyage Privé —
Zorgvuldig door onze reisexperts gekozen
Welkom...in India —
Meer dan 3 miljoen vierkante meter schoonheid, een rijke diversiteit en een uniek cultureel erfgoed dat dit land uitzonderlijk maakt.
Bereid u voor op een reis die u niet snel zult vergeten: van iconisch Delhi, waar de contrasten van India samenkomen tot aan Rickhikesh, wereldse hoofdstad van Yoga, waar menig bedevaart van vertrekt om de bron van de heilige rivier Ganges te bezoeken. Hindoes vereren hier de riviergodin Ganga en reinigen hun ziel door zich in de rivier te wassen.
Bent u klaar voor een spiritueel avontuur?
Om u te helpen... —
Lees meer in onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Uw rondreis —
Laat uw innerlijke ziel tot rust komen en ontdek yoga, de ware rode draad van deze reis door de hedendaagse cultuur, het verleden en de toekomst.
Dompel u 8 nachten onder in deze fascinerende cultuur en kom nader tot anderen en tot uzelf..
8 nachten / 9 dagen
Uw programma in detail: —
U komt aan op de luchthaven van Delhi en wordt naar het hotel gebracht. Overnachting in Delhi.
Dag 2 : Delhi
Ontbijt in het hotel. U gaat Delhi bezoeken en begint bij het traditionele oude gedeelte, waar u Lal Qila (het Rode Fort) zal bezoeken, de Jama Masjid Moskee, de oude markt en u zal zelfs een rit maken met een tuk tuk door het historische centrum. De lunch zal worden genomen in een lokaal restaurant.
Na de lunch bezoekt u de Qutb Minar, één van de belangrijkste toeristische trekpleisters van India. De toren is maar liefst 72,5 meter hoog en daarmee de hoogste stenen toren van India. Daarna bezoekt u de enorme graftombe van Humayan, gebouwd in 1562.
Terug naar het hotel, diner en overnachting.
Dag 3 : Delhi - Haridwar – Rishikesh (250 km/ 6 uur)
Na uw ontbijt in het hotel, vertrekt u naar Haridwar, een belangrijk en historisch bedevaartsoord in de staat van Uttarakhand in het noorden van India, waar de heilige rivier Ganges begint op de Gangotri gletsjer.
U komt aan in Rishikesh en gaat naar het hotel.
Daarna gaat u op excursie naar Haridwar waar u de Hindoeïstische tempels kunt bezoeken.
In de loop van de avond, bezoekt u een Aarti ceremonie aan de rivier Ganges. Dit ritueel is zeer krachtig en spiritueel.
Terug naar het hotel, diner en overnachting.
6u - De wekker gaat. Verjongingsdrank (yoga kuur)
7u - 8u15 - Kundalini Yoga
8u30 - Yoga ontbijt
10u - 11u30 - Kookles - Introductie tot de macrobiotische keuken
13u - Vegetarische lunch
U heeft de middag voor uzelf en kunt helemaal ontspannen of kiezen voor een massage (tegen betaling).
Diner en overnachting in het hotel.
Dag 5 : Rishikesh
6u - De wekker gaat. Verjongingsdrank (yoga kuur)
7u - 8u15 - Kundalini Yoga - Surya Kriya
8u30 - Yoga ontbijt
10u - 11u30 - Ayurvedistische Potali massage (inclusief)
13u - Vegetarische lunch
16u - 17u - Wandeling door de natuur
18u - 19u - Ontspannen Yoga avond en mantrazingen
Diner en overnachting in het hotel.
Dag 6 : Rishikesh
6u - De wekker gaat. Verjongingsdrank (yoga kuur)
7u - 8u15 - Kundalini Yoga - u gaat werken aan de versterking van uw aura
8u30 - Yoga ontbijt
10u - 11u30 - Ayurvedistische Shirodhara massage (inclusief)
13u - Vegetarische lunch
U heeft de middag voor uzelf en kunt helemaal ontspannen of kiezen voor een massage (tegen betaling).
Diner en overnachting in het hotel.
Dag 7 : Rishikesh - Delhi (260 km/ 6 uur)
Nadat u van uw ontbijt in het hotel heeft genoten, vertrekt u naar Delhi. Onderweg neemt u de lunch in een lokaal restaurant. Aankomst in het hotel. Vrije avond. Diner en overnachting in het hotel.
Dag 8 : Delhi - Agra (205 km/ 4-5 uur)
Ontbijt in het hotel. U vertrekt richting Agra, een stad in de staat van Uttar Pradesh in het noorden van India, waar de emblematische Taj Mahal staat. Gelegen achter een gordijn van water op een binnenplaats waar 4 minaretten staan. Het hoofdgebouw bestaat uit fijne sculpturen gemaakt in wit marmer met edelstenen.
Accommodatie gedurende de reis —
Uw kamers
Voor een goede nachtrust, verblijft u in een Standaard, Superior of Deluxe Kamer in zorgvuldig geselecteerde 4* en 5* hotels.
Uw hotels:
- Delhi --> 4* hotel Avalon Courtyard (of soortgelijk) - Standaard Kamer & 5* hotel Crowne Plaza Okhla (of soortgelijk) - Deluxe Kamer
- Rishikesh --> Resort Aloha on the Ganges (of soortgelijk) - Deluxe Kamer
- Agra --> 4* hotel Four Points by Sheraton (of soortgelijk) - Superior Kamer
In het kader van deze aanbieding is het niet mogelijk om in een eenpersoonskamer te verblijven.
Uw pension/uw maaltijden
Deze aanbieding is inclusief volpension (uitgezonderd drankjes).
Het pension gaat in op dag 2 (vanaf het ontbijt) tot en met het diner van de 9e dag.
Wat tips voordat u op reis gaat... —
Denk eraan om goede wandelschoenen mee te nemen die ook makkelijk aan en uit te trekken zijn. Op deze manier verliest u niet al te veel tijd wanneer u een tempel bezoekt.
Betreft uw kleding, is het belangrijk dat het niet wordt gewaardeerd wanneer vrouwen met blote benen rondlopen en dat uw schouders bedekt dienen te zijn. Wij raden het u absoluut af om een korte broek te dragen...
In de Sikh tempels is het belangrijk dat ook de mannen hun hoofd bedekken. In de Jain tempels wordt het op prijs gesteld om geen lederen accessoires te dragen ( tas, riem, etc). Op alle religieuze plaatsen dient u uw schoenen uit te trekken en aan de entree te laten. Er staat hier een bewaker die over de schoenen waakt, het is gewoon om deze persoon een fooi van 2 à 5 roepies te geven.
Verwen uw smaakpapillen...kip, lamsvlees... Bhuna, dhansak, dopiaza, karahi... heerlijke kruiden, yoghurt...Mocht u van zoetigheden houden, dan dient u zeker de desserts te proeven!