Onze tips & aanraders —
- Gelegen op 10 minuten lopen van de Grote Markt
- Ontspan in het zwembad op het dakterras met een prachtig panoramisch uitzicht over de stad
- En ook... verblijf in een Club Kamer!
Welkom in... Brussel! —
Kent u Manneken Pis en de Grote Markt al? Dan komt u naar Brussel om van het levendige Brusselse stadsleven te genieten! De Zuidmarkt op zondag met geuren van het Middellandse Zeegebied, een trappistenbier in één van de vele bars of de vele typische stadswijken. Om elke straathoek wacht een nieuw verhaal!
Uw 4* hotel —
Dit hotel beschikt over 30 verdiepingen en heeft een moderne inrichting die warm en gezellig is. Vanuit het dakterras heeft u een prachtig panoramisch uitzicht over de stad!
Uw kamer
Uw nachten in Brussel brengt u door in een Club kamer (35 m²).
Deze kamers zijn ruim en comfortabel en bieden door de grote ramen een mooi uitzicht op de skyline van de stad. Eén ding is zeker: u zult heerlijke rustige nachten tegemoet gaan!


Onderhandeld voor jou:
Toegang tot de Lounge Club
Uw pension en restaurants
Uw ochtenden in Brussel starten met een lekker ontbijt, inbegrepen in dit aanbod.
Na een drukke dag sightseeing en veel wandelen, kunt u terecht bij het restaurant van het hotel Crescendo voor een lekkere maaltijd gevolgd door een Italiaanse espresso by Espressamente by Illy.
Aan het einde van de dag kunt u genieten van een selectie aan premium wijnen uit de hele wereld bij de O Bar en een elegant diner in een lounge-sfeer bij het Rest-O Bar.
Voor liefhebbers van hamburgers: ga naar het restaurant Train voor u uw perfecte hamburger zelf kunt kiezen!
Activiteiten
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.