Onze tips & aanraders —
- Verblijf op enkele minuten van het historische centrum vlakbij het Parlement
- Pak uw koffers uit in een comfortabele Deluxe Studio
- Onze leden profiteren van een wijnproeverij bij Klipfel en een diner voor 2 personen
- En ook...bezoek de magische kerstmarkt en de prachtige verlichting van de stad
Onderhandeld voor jou:
1 wijnproeverij bij Klipfel
1 tocht in de rondvaartboot
2 glazen schuimwijn uit de Alsace
1 bezoek aan het kasteel Haut Koenigsbourg (alleen bij de aanbieding van 2 nachten)
Welkom....in Strasbourg —
De stad hecht zeer aan tradities maar heeft de uitstraling van een moderne en kosmopolitische stad.
In de pittoreske wijk La Petite France vindt u traditionele akwerkhuizen en kanalen. Voor typische lokale gerechten kunt u terecht in de winstubs, kleine restaurantjes die u alleen in de regio van de Elzas kunt vinden. Op verschillende pleinen in de stad worden de traditionele kerstmarkten gehouden waar u kunt proeven van gepofte kastanjes en glühwein! Het is de oudste Kerstmarkt van Frankrijk en één van de oudste van Europa. Er staan meer dan 300 chalets waar u vaak unieke of handgemaakte producten kunt vinden.
Dit wordt een onvergetelijke magische wandeling!
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Uw 4* hotel —
Op slechts enkele minuten van het historische centrum van Strasbourg en het Europese Parlement, verblijft u in het prestigieuze Parc de l'Orangerie in een elegante sfeer.
De Résidence beschikt over ruime studio's en is ideaal gelegen zodat u optimaal kunt genieten van deze prachtige stad.
Uw studio
Onze leden verblijven in een Deluxe Studio (ongeveer 25m²).
U beschikt over een uitgeruste kitchenette en een balkon.
De maximale capaciteit van de studio is:
Eenpersoonskamer: maximaal 1 persoon
Tweepersoonskamer: maximaal 2 personen + 1 baby
Driepersoonskamer: maximaal 3 personen (waarvan maximaal 2 volwassenen + 1 kind)
Mits beschikbaar op het moment van reserveren. Verblijf in een eenpersoonskamer mogelijk met supplement. De oppervlakte van de kamer staat het niet toe om extra bedden toe te voegen. Boekingen met een hoger aantal deelnemers (inclusief baby) kunnen niet worden bevestigd.
De studio's zijn uitgerust met:
- Televisie (PAYTV)
- Broekpers
- Uitgeruste kitchenette
- Terras/balkon
- Airconditioning
- Gratis wifi
Uw pension
Deze aanbieding is inclusief een dagelijks ontbijt.
Onze leden profiteren van een diner voor 2 personen in een restaurant in het centrum. Brasserie Flo serveert u een 3-gangen menu (uitgezonderd drankjes, diner om 19u) om u de culinaire specialiteiten van de Alsace te laten proeven!
Voor verblijven van 1 nacht, dient het diner op de eerste avond te worden gereserveerd.
Voor verblijven van 2 nachten, dient het diner op de tweede avond te worden gereserveerd.