Onze tips & aanraders —
- Het 4* Hotel Renoir is gehuisvest in een Belle Époque gebouw, de perfecte combinatie van modern comfort en oude Hollywood glamour
- Dit stijlvolle boetiekhotel ligt op slechts 5 minuten lopen van het Palais des Festivals et des Congrès en op 10 minuten lopen van de Promenade Robert Favre Le Bret
- Cannes biedt glinsterend water, winkels en glamour - bezoek het zuiden van Frankrijk om uzelf onder te dompelen in luxe en stijl
Welkom in... Cannes —
Wij hebben voor u een pareltje uitgezocht, een klein paradijs gelegen aan de rand van de Middellandse Zee... Ga richting het zuiden en kom tot rust in de zon, voor een vakantie gericht op totale ontspanning.
Cannes heeft een legendarische reputatie waar jaarlijks vele filmsterren rondlopen vanwege het Internationale Film Festival. Vergeet ook niet een bezoekje te brengen aan de gezellige trendy boetiekjes en proef de lokale uitmuntende specialiteiten. De Côte d'Azur heeft een prettig klimaat en geniet van 300 dagen zon per jaar.
Cannes leeft het hele jaar door, reserveer snel uw plaatsje in de zon!
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Uw hotel —
Op slechts 3 minuten lopen van het Palais des Festivals, de haven, de Croisette, de stranden en de winkels van de Rue d'Antibes, is dit hotel de ideale plek voor uw volgende vakantie aan de kust.
Tussen de palmbomen en het groen, tekent zich een verfijnde stenen gevel af in de stijl van de Belle Epoque. Het hotel is vormgegeven met een hedendaags design en beschikt over een klassieke bar uit de jaren 50 en een privéstrand.
Wat wilt u nog meer?
Uw kamer
Maak van uw verblijf een uitzonderlijke vakantie. Wij hebben voor u een Prestige Kamer (23 m²) geregeld.
De kamer combineert subtiel een onberispelijke inrichting met transparantie. Hier lijkt alles zacht, kalm en overvloedig. Geniet van alle comfort van een slaapkamer en een badkamer die eenvoud en elegantie perfect combineert.


Uw pension en restaurants
Deze aanbieding is gebaseerd op een verblijf met ontbijtformule.
De 1950 Hollywood Bar verwelkomt u in een filmsetting voor aangename momenten. Hier verwijst alles naar de Hollywoodsterren: foto's, meubels en gouden palmen, rood fluweel en zwart lederen muren. Dit is een plak waar u kan genieten van een aperitief en cocktails naar keuze, in een intieme en ontspannen omgeving. Open tijdens de lunch en 's avonds.